برگزاری شورای مدیران در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)

۱۴ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۹ کد خبر : ۱۰۲ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۹۱
شورای مدیران در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) برگزار شد.
برگزاری شورای مدیران در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)

 

به گزارش واحد ارتباط مردمی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج): جلسه شورای مدیران با حضور دکتر علیرضا جلالی رئیس،معاونین،مدیران و مسئولین در سالن امام علی (ع) برگزار شد.

دکتر علیرضا جلالی ضمن ارج نهادن دهه مبارک فجر،از همت والای همه مردم  ایران و چگونگی تفکر بالاخص امام راحل (ره) که خون را بر شمشیر پیروز کرد و اهمیت انقلاب اسلامی و حکومت مستقل جمهوری اسلامی که ساختار آن نظم جهانی استکبار را درهم ریخته و مقابله انقلاب با هجمه های دشمنان و قائله ها و جنگ ها که نظام جمهوری اسلامی ایران را درگیر نموده و در تفکر ساقط نمودند ،این نظام دشمنان با فشارها و ترفندهای مختلف در صدد آن می باشند و به لطف خداوند سبحان و درایت رهبری ،همراهی و استحکام مردم که روز به روز در جهت اهداف والای نظام پایدارتر می شوند و میهن عزیز اسلامی جایگاه خود را بیش از پیش در جهان بدست می آورد.

رئیس بیمارستان در ادامه افزود:با نگاهی به اقتصاد بیمارستان،چگونگی و جدیت همکاری در راستای انجام برنامه استراتژیک که اصلاح دوره ای و تلفیق آن ،خواستار همکاری مسئولان با جدیت و عزم راسخ در این راستا گردید.

در انتها دکتر امامی میبدی در حوزه هیئت علمی،برجعلی در حوزه خدمات عمومی و میرفتحی در حوزه رسیدگی به شکایات مردمی به گزارش عملکرد یکساله واحدهای خود پرداختند.

 

 

 

 

 

خبرنگار: پیام احمدی کاشانی


نظر شما :