برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری سایت در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)‏

۲۵ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۳:۴۴ کد خبر : ۱۱۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۶۱
جلسه شورای سیاست گذاری سایت در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)‏ برگزار شد.
برگزاری  جلسه شورای سیاست گذاری سایت در بیمارستان  بقیه الله الاعظم (عج)‏

 

به گزارش واحد ارتباط مردمی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) : جلسه شورای سیاست گذاری سایت با حضور دکتر علیرضا جلالی رئیس بیمارستان ، حجت الاسلام والمسلمین ذبیحی نمایندگی دفتر ولی فقیه در بیمارستان ، طاهری مدیربیمارستان ، مهندس نواحی دبیر سایت ، دکتر عبدی مدیر برنامه و بودجه ، مهندس احمدی مسئول آی تی ، گل زردی مدیر برنامه ریزی پزشکی ، دلاوری مسئول آموزش ، مهندس حسن پور مسئول نرم افزار ، طاهری واحمدی کاشانی مدیر واحد ارتباط مردمی  در مورخ 25 بهمن ماه سال جاری در حوزه ریاست برگزار شد.

در ابتدا رئیس بیمارستان  ضمن خیرمقدم به نماینده جدید دفتر نمایندگی به توضیح درخصوص شورای سیاست گذاری سایت پرداخت و افزود سایت پل ارتباطی بین حوزه ریاست با مدیران ،کارکنان ، بیماران و فضای بیرون از بیمارستان بوده و این ارتباط به صورت دوطرفه  صورت می پذیرد.

ایشان در ادامه یادآور شد مهندس نواحی دبیر سیاست گذاری و مهندس احمدی دبیر اجرایی سایت می باشند که هر یک می بایست طبق وظایف  از قبل تعیین شده عمل نمایند.

دکتر جلالی ضمن تاکید بر انتشار علم گفت: بیمارستان بقیه الله می بایست دستاوردهای علمی خود را در عرصه درمان در سایت قرار دهند تا دیگر مراکز درمانی بتوانند در جهت بهبود درمان  کشور از آنها بهره وری نمایند.

حاج آقا ذبیحی نیز ضمن خرسندی از انتقال اطلاعات افزود : می بایست کارهای نو ، راهبردی و الگویی در این عرصه انجام شود که بتوان در آینده تاثیر آن را ملاحظه نمود و باعث ارتقاء علمی و معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردد،همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: سپاه پیش برنده و پیش رونده است و ما می بایست کاری انجام دهیم که دیگران را به سمت خود بکشانیم.

در انتها موارد ذیل مصوب گردید که عبارتند از:

 اطلاعات حوزه های مختلف از جمله حاکمیت بالینی و اعتباربخشی ، آموزش و پژوهش هرچه سریعتر در سایت بارگذاری گردد . 

رابطین بخش ها هرچه سریعتر سازماندهی گردند

معاونین هر کدام می بایست پاسخگوی عملکرد زیرمجموعه خود در سایت باشند

ایمیل اختصاصی از واحد آی سی تی پیگیری گردد.

 

 

خبرنگار: پیام احمدی کاشانی

 

 


نظر شما :