برگزاری جلسه هم اندیشی مشترک مسئولین پژوهشی

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۸:۳۸ کد خبر : ۱۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۳۴
جلسه هم اندیشی مشترک مسئولین پژوهشی بیمارستان با معاونین پژوهشی گروه های آموزشی دانشکده پزشکی بقیه الله الاعظم (عج)
برگزاری جلسه هم اندیشی مشترک مسئولین پژوهشی

جلسه هم اندیشی مشترک مسئولین پژوهشی بیمارستان با معاونین پژوهشی گروه های آموزشی دانشکده پزشکی بقیه الله الاعظم (عج) برگزار شد .

در تاریخ 94/1/21 جلسه مشترک مسئولین پژوهشی بیمارستان ، شورای پژوهش دانشکده و معاونین پژوهشی گروه‌های علمی بالینی و پایه تشکیل شد.

در این جلسه معاونین پژوهش گروه ها ، مشکلات تصویب طرح ها و پایان نامه های دانشجویی را در سال گذشته مطرح  و درخواست تسریع در روند مراحل تصویب ، کاهش بروکراسی و نیز حمایت بودجه در انجام پژوهش‌ها را خواستار شدند.

در ادامه جلسه اعضاء شورای پژوهش دانشکده مشکلات پروژه های تحقیقاتی ارسالی از گروه ها از نظر طراحی ، اشکالات متدولوژی را مطرح و بر تلاش در جهت اصلاح آن تأکید کردند. همچنین گزارشی از روند عملکرد پژوهش دانشکده و روند رو به اصلاح آن مطرح شد.

در جمع بندی جلسه ، معاون پژوهش و فناوری بیمارستان تأکید نمودند با توجه به اهمیت پژوهش های کاربردی و نقش آن در تولید محصول و حل مشکلات، ضروری است پروژه های تحقیقاتی و خصوصاً پایان نامه های دانشجویان به این سمت هدایت شوند.

همچنین اعلام نمودند چنانچه پروژه‌ها در راستای اولویت‌های سازمانی و نیز بیمارستان باشد محققین و دانشجویان از حمایت مالی مناسب برخوردار خواهند شد.

در خاتمه مقرر شد توسط کمیته پژوهش دانشکده پزشکی مشکلات مطرح شده در زمینه کاستن موانع انجام فعالیت‌ها ، راه‌کارهای مناسب ارائه شود.

منبع خبر : معاونت پژوهش و فناوری بیمارستان

خبرنگار : موسی انگورانی


نظر شما :