برگزاری جلسه مدیران بیمارستان بقیه ا...الاعظم (عج)

۱۷ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۸ کد خبر : ۱۶ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۲۷
جلسه مدیران بیمارستان بقیه ا...الاعظم (عج) برگزار شد.
برگزاری جلسه مدیران بیمارستان بقیه ا...الاعظم (عج)

به گزارش واحد ارتباط مردمی بیمارستان بقیه ا... الاعظم (عج) : جلسه مدیران بیمارستان با حضور دکتر علیرضا جلالی رئیس بیمارستان ،معاونین،مدیران و مسئولان در مورخ 17 شهریورماه سال جاری در سالن امام علی (ع) برگزار شد.

دکتر علیرضا جلالی ضمن تبریک ولادت هشتمین اختر امامت و ولایت حضرت امام رضا(ع) ،به میزان رضایتمندی بیماران در بیمارستان اشاره کرد و افزود میزان ماندگاری بیماران در بیمارستان کاهش یافته که باعث رضایتمندی بیماران گرامی شده است و آمار ورود بیماران نیز به بیمارستان افزایش یافته است.

رئیس بیمارستان در ادامه بر نظارت بر حوزه های مختلف طبق دستورالعمل اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود اگر ما بتوانیم اقتصاد مقاومتی را به صورت کامل در بیمارستان عملیاتی نماییم و با توجه به پتانسیل های قوی موجود در بیمارستان ،آینده بسیار روشنی را پیش رو خواهیم داشت.

در ادامه دکتر خسروی مدیر حاکمیت بالینی و اعتباربخش بیمارستان گزارش یکساله واحد خود را با عنوان های زیر ارائه نمود که عبارتند از:

تحول نظام مدیریتی بیمارستان

استقرار نظام حاکمیت بالینی و اعتباربخشی در بیمارستان

آماده سازی بیمارستان جهت هر گونه ارزیابی و ممیزی

اعتباربخشی توسط کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

ارتقاء ایمنی بیمار در بیمارستان

ارتقاء کیفی خدمات بیمارستان

توسعه و افزایش کیفیت

توانمندسازی کارکنان با تاکید بر طب رزم و مدیریت بحران

دکتر علیرضا جلالی در ادامه گفت: مدیریت ، خلاقیت ، نوآوری و فکرهای نوین بسیار مهم می باشد که با بهره گیری از هیئت علمی ،پزشکان،دانشجویان رشته های پزشکی و پیرانپزشکی و استفاده بهینه از تکنولوژی های روز دنیا(طبق فرمایشات بزرگان دینی)، می توان گام های بسیار خوبی در استقرار حاکمیت بالینی و اعتباربخشی در بیمارستان برداشت.

در ادامه  مدیران مالی و تجهیزات پزشکی(ترینجو و شاه میری)، گزارشی از عملکرد یکساله خود مطالبی را ارائه نمودند.

خبرنگار : پیام احمدی کاشانی


نظر شما :