جلسه شورای مدیران برگزار شد .

۱۹ مرداد ۱۳۹۴ | ۲۲:۳۶ کد خبر : ۱۸۱ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۳۳
جهت مشاهده جزئیات جلسه بر روی ادامه کلیک کنید .
جلسه شورای مدیران برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی بیمارستان :
دکتر علیرضا جلالی ، ریاست بیمارستان در ابتدای جلسه شورای مدیران ، ضمن تقدیر و تشکر ویژه از تمامی دست اندرکاران بهره برداری و راه اندازی پروژه اورژانس شیمیایی (NBC) تشکر و قدردانی نمود . ایشان راه اندازی اورژانس جنگ های نوین را یکی از مأموریت های اصلی سپاه پاسداران برشمردند . دکتر جلالی ضمن اشاره به زمان آغاز پروژه که از اوایل سال 1393 به صورت جدی و عملیاتی شروع شد ، ابراز داشت : با بهره گیری از الگوی مدیریت جهادی و با همت و تلاش همکاران توانستیم زودتر از زمان پیش بینی شده طرح ها را آماده و افتتاح نماییم . وی تکمیل فاز چهار اورژانس را در چهار ماه و فاز پنج را در پنج ماه نمونه بارزی از تحقق مدیریت جهادی دانستند . 
ریاست بیمارستان افزودند : با الگوی اقتصاد مقاومتی ، یعنی با حداقل هزینه و با اجناس مرغوب ایرانی که بیش از 97 درصد اجناس و مصالح به کار رفته تولید داخل کشور می باشد توانستیم گام ارزشمندی در تحقق این امر برداشته باشیم .
در ادامه جلسه شورای مدیران بیمارستان ، آقای دکتر سلطان پور ، معاونت محترم توسعه و منابع انسانی بیمارستان گزارش کاملی در خصوص اجرای نظام پرداخت مبتنی بر عملکرد در بیمارستان ارائه نمودند . ایشان پرداخت مبتنی بر عملکرد را روشی در جهت ایجاد تعلق و تعهد سازمانی کارکنان دانستند و افزودند : از یک سال و نیم گذشته مطالعات و بررسی های جدی برای عملیاتی شدن این امر مهم انجام شده است که در آن رابطه منطقی بین عملکرد و پرداخت مورد توجه ویژه قرار گرفته است .
در پایان جلسه بنا به پیشنهاد معاونت محترم توسعه و منابع انسانی از پنج نفر از مدیران مؤثر و فعال در بهره برداری و افتتاحیه موفق اورژانس شیمیایی به شرح زیر تجلیل شد : 
  • آقای طاهری ( مدیر بیمارستان )
  • آقای مهندس یعقوبی ( مدیر فنی و مهندسی بیمارستان )
  • آقای مهندس پور بخت ( سوپروایزر ارشد مهندسی بیمارستان )
  • آقای سید امیر حسین میر حسینی ( کارپرداز پروژه )
  • آقای جواد خوش منظر ( مدیر مالی بیمارستان )

 


۱ رای

نظر شما :