برگزاری اردوی خانوادگی باغ طوبی

۰۸ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۳:۵۷ کد خبر : ۲۰۱ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۵۵
برگزاری اردوی خانوادگی باغ طوبی
برگزاری اردوی خانوادگی باغ طوبی

" یک روز شاد و به یاد ماندنی همراه خانواده "

(اردوی خانوادگی باغ طوبی)

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، اردوی یک روزه باغ طوبی با حضور کارکنان و خانواده های محترمشان روز جمعه 6 شهریور ماه ، در محمد شهر کرج با حضور 320 نفر از این عزیزان برگزار گردید .

این اردوی یک روزه که به همت خدمات رفاهی و پشتیبانی بیمارستان با برنامه های فرهنگی و جذاب که توسط مدیریت فرهنگی خانواده حوزه نمایندگی بیمارستان برگزار گردید ، روزی پر نشاط و به یاد ماندنی را برای خانواده ها به ارمغان داشت .

برنامه های فرهنگی اجرا شده در این اردو به شرح ذیل بوده است :

  1. ایستگاه مشاوره تغذیه با حضور آقای دکتر فرج زاده 
  2. ایستگاه مشاوره روان شناسی با حضور آقای دکتر حسینی
  3. ایستگاه مشاوره خانواده ، سبک زندگی ایرانی - اسلامی و پاسخ به سئوالات شرعی و فقهی با حضور حاج آقا ذبیحی
  4. اجرای مسابقه فرهنگی ویژه میلاد با سعادت امام رضا(ع).
  5. مسابقه قرآن بخوانید جایزه بگیرید
  6. مسابقه مار و پله
  7. برگزاری نماز جماعت ظهر و عصر در نمازخانه اردوگاه

قابل ذکر است که در مراسم اختتامیه به 10 نفر از شرکت کنندگان در مسابقه خانواده و 5 نفر شرکت کننده در مسابقه نظرات برتر ، جوائزی تقدیم گردید . مسئول محترم نمایندگی بیمارستان ، ضمن تقدیر و تشکر از حضور همکاران و خانواده های محترم ایشان از دست اندرکاران برگزاری این قبیل اردوها تقدیر و تشکر نمودند . ضمنا تعداد 47 نفر از خانواده های حاضر از خدمات مشاوره ای مستقر در اردوگاه بهره مند گردیدند .

میهمان ویژه این اردو ، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا دهقانی ، مسئول محترم نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه بقیه الله الاعظم (عج) بودند که در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان با اشاره به اثرات ارزشمند این اردوها که توجه به کانون گرم خانواده در یک فضای شاد به همراه برنامه های جذاب فرهنگی است، افزودند : یکی از سرمایه های اصلی منزلت افزایی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، خانواده است که اگر خانواده در امنیت ، آرامش و رفاه باشد ، آن موقع است که می توانیم بهتر و بیشتر به مردم خدمت نماییم و در این اردوها که یک اردوی تفریحی ، فرهنگی و آموزشی است ، با اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی به مسائل مبتلا به خانواده ها پاسخ مناسب بدهیم .

حاج آقا دهقانی در پایان ضمن تشکر ویژه از دکتر جلالی ریاست بیمارستان و حجت الاسلام ذبیحی مسئول حوزه نمایندگی بیمارستان که با تعامل خوب و سازنده ، امکان بهره مندی همکاران از این امکانات را فراهم نموده اند ، تشکر و قدردانی کرده و برافزایش کمی و کیفی این برنامه ها تاکید داشتند .

روابط عمومی بیمارستان

خبرنگار : موسی انگورانی

 


نظر شما :