جشن تکلیف شکوفه ها

۱۵ شهریور ۱۳۹۴ | ۲۰:۳۲ کد خبر : ۲۰۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۴۴
برای مشاهده جزئیات بر روی ادامه کلیک کنید .
جشن تکلیف شکوفه ها

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان بیمارستان ، سه شنبه 10 شهریور ماه در آستان مقدس و نورانی امام زاده صالح (ع) در تجریش برگزار گردید .

در این جشن با شکوه که با حضور دختران و پسرانی که تازه به سن تکلیف رسیده بودند ، به همراه خانواده هایشان برگزار گردید ، برنامه های متنوع ، شاد و معنوی با شور و هیجان هر چه تمام تر ، همراه بود . حضور آقای دکتر جلالی ریاست محترم بیمارستان و حاج آقا دهقانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه هم از حاشیه های این روز بود که این عزیزان با رغبت فراوان در این برنامه حضور داشتند .

خواهر مرادی ، مسئول مدیریت فرهنگی خانواده در بیمارستان که دبیری اجرایی این همایش بزرگ را بر عهده داشت ، ضمن گفتگویی به خبرنگار روابط عمومی بیمارستان گفت : برای برگزاری این جشن از ماه مبارک رمضان با اطلاع رسانی مناسب ، شروع به ثبت نام فرزندان همکاران نمودیم و از همان ایام مقدمات برگزاری این جشن فراهم گردید . ایشان با اشاره به برگزاری این مراسم در جوار صحن مطهر امام زاده صالح (ع) افزودند : برگزاری جشن در این مکان مقدس ، بعد معنوی این برنامه را دو چندان کرد که برای خانواده ها و نوجوانان نیز روز به یادماندنی را به همراه داشت . خواهر مرادی گفت : حضور در سرداب مطهر امام زاده صالح(ع) از نکاتی بود که مورد استقبال همگان قرار گرفت و شور و هیجان وصف ناپذیری در دلها ایجاد کرد .

ایشان تعداد نوجوانان جشن تکلیف را 63 نفر عنوان نمود که به همراه خانواده هایشان در این برنامه حضور به هم رسانیده بودند .

قرائت قرآن کریم توسط قاری بین المللی و خردسال آقای خواجوی ، مداحی اهل بیت(ع) توسط مداح خردسال آقای محمد صدرا حقانی ، مجری برنامه همکار محترم مهندس صفری و اجرای برنامه توسط روحانی ارجمند آقای صالح پرور ، شوق نوجوانان را در این برنامه چند برابر کرده بود .

پایان بخش این مراسم ، اهدای یادبود جشن تکلیف (کیف و قلم قرآنی هوشمند) و عکس یادگاری در جوار ضریح مطهر بود .

در پایان جای دارد از پذیرایی مناسب همکاران مدیریت پشتیبانی و همکاری مناسب یگان انتظامات بیمارستان و همه عزیزانی که به نحوی در اجرای این برنامه یاری رساندند ، تقدیر و تشکر نماییم .

روابط عمومی بیمارستان

خبرنگار : سید محمد میرفتحی

عکاس : مهرداد محمدی

درج خبر :موسی انگورانی


نظر شما :