آزمون دانشنامه تخصصی رشته بیهوشی

۲۳ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۱ کد خبر : ۲۱۸ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۱۶
برای مشاهده جزئیات بر روی ادامه کلیک کنید .
آزمون دانشنامه تخصصی رشته بیهوشی
DSC08268.jpg

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، شصت و دومین آزمون دوره دانشنامه تخصصی رشته بیهوشی به میزبانی بیمارستان بقیة الله الاعظم (عج) برگزار گردید .

DSC084555.jpg

دکتر سید سجاد رضوی دبیر ممتحنه دانشنامه تخصصی بیهوشی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی بیمارستان گفت : در ابتدا جای دارد از آقای دکتر جلالی ریاست بیمارستان بقیة الله الاعظم (عج) که میزبانی این آزمون را به عهده گرفتند و به شایستگی و با کادر مجرب و پرسنل زحمتکش آزمون را شروع کردند و ادامه اش هم انشاء الله خوب خواهد بود ، تشکر کنیم و در مورد امتحان هم عرض کنیم که این امتحان دانش آموختگان تخصصی بیهوشی است که موفق شدند گواهینامه تخصصی خود را بگیرند . در واقع این عزیزان متخصصانی هستند که آمده اند امتحان دومی را داده اند به عنوان دانشنامه تخصصی که در صورت موفقیت در مراحل مختلف ، موفق به اخذ مدرک برد تخصصی بیهوشی خواهند شد که در آینده می توانند در قسمت های مختلف از جمله هیئت علمی دانشگاه ها شرکت کنند .

دکتر رضوی در ادامه افزود : یک امتحان کتبی پنج شنبه گذشته انجام شد که از 240 نفر شرکت کننده ، 100 نفر موفق به قبولی در آزمون شدند و 20 نفر هم از سال های قبل بودند ، که در مجموع شرکت کنندگان در این مرحله 120 نفر هستند که در آزمون به صورت کتبی ، شفاهی و مهارتی شرکت می کنند .

دبیر ممتحنه دانشنامه تخصصی بیهوشی در پایان افزود : با کاری که امسال شروع شده برای اولین بار که امیدواریم به موفقیت هم برسیم این بوده است که بتوانیم علاوه بر دانش نظری ، دانش مهارتی و مهارت متخصصین را هم بسنجیم و در صورت داشتن مهارت و دانش مناسب بتوانیم مدرک دانشنامه تخصصی را به ایشان تقدیم کنیم .

DSC08276.jpgDSC08297.jpgDSC08432.jpgDSC08308.jpgDSC08467.jpgDSC08470.jpg

روابط عمومی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بقیة الله الاعظم (عج)


نظر شما :