بازدید سفیر کشور عراق

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ | ۲۲:۴۷ کد خبر : ۲۲۳ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۰۰
برای مشاهده جزئیات بر روی ادامه کلیک کنید .
بازدید سفیر کشور عراق

بازدید سفیر کشور عراق از ظرفیت های توریسم درمانی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بقیه الله الاعظم (عج) 

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، دکتر سید موسوی سفیر محترم کشور عراق به همراه کاردار پزشکی آن سفارتخانه به منظور ایجاد تفاهم و همکاری درمانی بیشتر ضمن حضور در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) با دکتر علیرضا جلالی ، ریاست بیمارستان دیدار و گفتگو کردند .

دکتر جلالی ریاست بیمارستان ضمن خوش آمد گویی به آقای دکتر موسوی ، توانایی ها و امکانات و تجهیزات بیمارستان را شرح دادند . ایشان ضمن ارائه این نکته که بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) در طول این سال ها خدمات با کیفیت و استاندارد به بیماران عراقی ارائه نموده است ، کماکان این آمادگی را دارد تا با تجهیزات و امکانات مدرن ، پاسخگوی نیازهای درمانی بیماران عراقی باشد .

در این دیدار دکتر موسوی سفیر محترم کشور عراق نیز ضمن تشکر و قدردانی از استقبال گرم مسئولین بیمارستان افزود : از همکاری و حمایت خوب کشور عزیز ایران و حمایت همه جانبه مقام معظم رهبری از جانب ملت و دولت عراق تقدیر و تشکر می نمایم و از اینکه در طول این سال ها بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) از بیماران عراقی حمایت های درمانی داشته اند ، سپاسگذارم و امیدوارم در آینده نزدیک ضمن ایجاد تفاهم نامه های درمانی خوب بتوانیم از بیمارستان بقیه الله الاعظم(عج) جهت توسعه برنامه های درمانی بهره مند گردیم . در پایان ایشان به همراه ریاست بیمارستان از بخش های مختلف بیمارستان بازدید نمودند .

"روابط عمومی بیمارستان"

 


نظر شما :