راه اندازی کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی شب

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۹ کد خبر : ۲۵۸ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۳۵
برای مشاهده جزئیات بر روی ادامه کلیک کنید .
راه اندازی کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی شب

راه اندازی کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی شب در درمانگاه بقیه الله الاعظم (عج) همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، دکتر جواد رضا باهوش رئیس درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی بقیه اله الاعظم (عج) در مراسم افتتاحیه کلینیک ویژه شب گفت: با عنایت به مراجعه بالای بیماران به این مجموعه و ضرورت افزایش رضایتمندی و کیفیت خدمات دهی به مراجعین و بیماران و با وجود امکانات و زیر ساخت های لازم، بر آن شدیم تا با افزایش زمان ارائه خدمت به بیماران و مراجعین، درمانگاه های تخصصی و فوق تخصصی را تا پایان شب دایر کنیم.

ایشان افزودند : با توجه به مراجعه بیماران به اورژانس و بعضا نبود پزشک های مرتبط در آن مجموعه و حتی سایر بیمارستانها و مراکز درمانی در تهران و سهولت در رفت وآمد، کلینیک های ویژه جهت رفاه حال بیماران نیروهای مسلح و خانواده محترم ایشان از ساعت 19 الی 23 با حضور اساتید ارولوژی، ارتوپدی، اطفال، عفونی، گوارش،خون، جراحی مغز واعصاب ، داخلی مغز و اعصاب ، اعصاب و روان، آلرژی، داخلی، راه اندازی گردید.

دکتر باهوش در ادامه ضمن تاکید بر حضور سایر بخش های پاراکلینیکی در سامانه یاد شده، افزود: با تدابیر دکتر جلالی ریاست محترم بیمارستان، در آینده نزدیک شاهد فعال شدن سایر درمانگاه های فوق تخصصی نیز خواهیم بود.

دکتر باهوش در مورد تعرفه پذیرش بیماران در شیفت شب گفت: تعرفه بیمه نیروهای مسلح و آزاد، همانند شیفت صبح و عصر خواهد بود و شاهد افزایش تعرفه در این خصوص نخواهیم بود.

دکتر جواد رضا باهوش در پایان این گفتگو افزود: کلینیک های ویژه شب، آموزشی نخواهند بود و تمام تلاش مجموعه بیمارستان بر آن است تا با خدمات دهی مناسب، در جهت افزایش رضایتمندی مراجعین ارجمند قدم بردارد.

مراجعین و بیماران گرامی می توانند جهت اطلاع از برنامه حضور پزشکان به سایت نوبت دهی اینترنتی درمانگاه مراجعه نموده یا با شماره تلفن گویای 85554 تماس حاصل فرمایند.

روابط عمومی بیمارستان

 


نظر شما :