شعار بیمارستان در سال جدید

۲۱ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۹ کد خبر : ۲۶۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۱۴
حرفه ای گری کارکنان بیمارستان
شعار بیمارستان در سال جدید

نشست تدوین اهداف عملکردی برنامه استراتژیک

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، اولین نشست تدوین اهداف عملکردی برنامه استراتژیک بیمارستان با حضور ریاست ، معاونین ، مشاورین و مدیران ارشد و کارشناسان در سالن اجتماعات امام علی (ع) برگزار گردید .

در ابتدا دکتر علیرضا جلالی ریاست بیمارستان ضمن تبریک سال نو ، در خصوص شعار امسال با موضوع اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل گفتند : انتخاب شعار امسال با موضوع اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، قطعا نقشه راه پیشرفت و عدالت در کشور است که ضروری است مردم و مسئولان با تلاشی همه جانبه برای حل مشکلات کشور برنامه ریزی ، اقدام و عمل داشته باشند . ایشان بحث اقتصاد مقاومتی را یک بحث کاملا راهبردی دانستند و افزودند در همه کشورهایی که اهداف بلند مدت دارند و روحیه استقلال خواهی در بطن سیاست داخلی و خارجی آن ها جاری است ، اینگونه راهبردهای کلان در اشکال مختلف مطرح بوده است که ضروری است اقتصاد مقاومتی ، جزو هویت ملی ما شود تا به کمک یکدیگر و همه با هم از این موضوع بهره بگیریم تا نظام اقتصادی کشور در برابر جهان پرتنش کنونی و تحولات شتابان اقتصادی تاب بیاورد و بتواند این تحولات را در خود هضم کند و به راحتی از آن ها عبور کند .

دکتر جلالی در ادامه همچنین ضمن تشکر از اقدامات سازنده و مهم همکاران در اجرای برنامه استراتژیک در سال گذشته ، تاکید کردند : اگر می خواهیم سازمانی زنده و پویا داشته باشیم ، چاره ای جز یک برنامه استراتژیک پویا و موفق نیست که البته شرط اصلی موفقیت آن نیز اجرای دقیق و اعتقاد به آن است .

ایشان نگاه به درون سازمان و استفاده از پتانسیل داخلی را مهم ارزیابی نمودند و افزودند از برون سپاری تا جایی که امکان دارد باید پرهیز کنیم .

ریاست بیمارستان ، استفاده بهینه از زمان و آموزش و شکوفایی و حرفه ای گری نیروهای بیمارستان را یکی از راهبردهای اصلی بیمارستان دانستند و شعار امسال را حرفه ای گری کارکنان بیمارستان دانستند .

دکتر جلالی در مورد نقش آموزش در برنامه استراتژیک گفتند : انتقال برنامه استراتژیک به بدنه بیمارستان باید از طریق آموزش انجام گیرد و یک گروه حداقل 300 نفری در برنامه استراتژیک ، حرفه ای شوند .

در ادامه این نشست ، دکتر عبدی گزارشی در خصوص اقدامات قرارگاه برنامه استراتژیک برای بازنگری اهداف ارائه نمودند و در پایان کارگروه هایی تشکیل گردید و اهداف عملکردی و فعالیت های اصلی اهداف 1و2و5و9و13 بازنگری شدند و جهت نهایی شدن اهداف و فعالیت های اصلی ، مقرر گردید کارگروه هایی تخصصی تا پایان هفته جاری ، برگزار شود و نتایج آن به قرارگاه برنامه استراتژیک ارسال گردد .

تهیه خبر : سید محمد میرفتحی

روابط عمومی بیمارستان


۱ رای

نظر شما :