نشست صمیمی همکاران خدمات با آقای دکتر جلالی ریاست بیمارستان

۲۲ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۹ کد خبر : ۲۷۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۹۴
برای مشاهده جزئیات بر روی ادامه کلیک کنید .
نشست صمیمی همکاران  خدمات با آقای دکتر جلالی ریاست بیمارستان

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بقیة الله الاعظم (عج) :

اولین نشست صمیمی همکاران تلاشگر خدمات با ریاست بیمارستان در سال 1395 در سالن اجتماعات امام علی(ع) برگزار گردید.

آغاز این نشست همراه با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط یکی از همکاران محترم خدمات بود . سپس آقای دکتر جلالی ریاست بیمارستان، ضمن تبریک سال نو و عرض خدا قوت و خیر مقدم به همکاران، با اشاره به فرمایش حضرت علامه حسن زاده آملی که فرموده اند: خوشا به حالتان که در بیمارستان به بیماران کمک می-کنید، افزودند : امروز این شغل خدمتگزاری که خداوند متعال به بنده و شما عنایت کرده جای شکر و قدردانی از درگاه خداوند متعال دارد که امید است با روحیه لطیف و منش بزرگوارانی که شما در خدمت به بیماران دارید، موفق و سربلند باشید .

در ادامه آقای برجعلی مدیر خدمات عمومی مسئولیت جلسه را برعهده گرفتند و از حاضرین خواستند دیدگاهها و پیشنهادات و انتقادات خود را به ترتیب بیان نمایند .

شرکت کنندگان نیز مهمترین مشکلات و دیدگاه های خود را مطرح نمودند که قرارداد بیمه تأمین اجتماعی با بیمارستان جهت ارائه خدمت به کارکنان ، تبدیل به عضویت به قراردادی، توسعه خدمات رفاهی، ایجاد فضای مناسب جهت استراحت، جلوگیری از واگذاری کارهای شخصی به خدمات، همکاری جهت استفاده از امکان مرخصی، و ... از مهم ترین موارد مطروحه بود. تعدادی از همکاران هم به نمایندگی از حاضرین از آقای دکتر جلالی بابت برخورد صادقانه توأم با محبت، توجه به حل مشکلات پرسنل، در دسترس بودن جهت ارائه دیدگاهها تشکر نمودند و این رویه را باعث دلگرمی همه ی عزیزان دانستند.

در ادامه آقای دکتر جلالی ضمن تقدیر از بیان دیدگاه های ارزشمند و سازنده همکاران گفتند : از روزهای اول که توفیق خدمت شما را در این بیمارستان داشتم یکی از دغدغه های مهم بنده توجه به حل مشکلات نیروهای شرکتی و قراردادی در بیمارستان بود. از ابتدا و حال هم استراتژی ما این است که هیچ نیروی شرکتی نداشته باشیم که البته حل این مشکل زمان زیادی را می طلبید و مسیر هم طولانی، اما الان این استراتژی پذیرفته شده است. البته موانعی هم پیش روی است که امیدواریم با صبر و حوصله شما عزیزان و همت و پیگیری مدیران بیمارستان، موانع هم زودتر برطرف گردد تا ما بتوانیم به تدریج نسبت به جذب و استخدام همکاران بصورت قراردادی با بیمارستان اقدام کنیم و بنده قول می دهم با جدیت پیگیر باشم و امید است با تعیین سقف نیرو، این امر مهم فراهم گردد که تبع آن مشکل حقوق و کارانه شما عزیزان هم مرتفع خواهد گردید.

آقای دکتر جلالی در ادامه افزود: همانطور که در دیدارها و مصاحبه های سال گذشته هم قول داده بودیم به لطف خدا و پیگیری¬های مداوم تیم مدیریتی بیمارستان، قرارداد با بیمه تأمین اجتماعی برای همکاران و خانواده ارزشمندشان امضاء شده و امید است از ماه اینده این کار عملیاتی شود. ایشان با اشاره به درخواست توسعه خدمات رفاهی گفتند: سال گذشته برای اولین بار دستور داده شد تا کارکنان شرکت هم بصورت مساوی با افزایش یارانه سفر به 100% همانند سایر عضویت¬ها از امکانات رفاهی بهره مند شوند که این امر محقق گردید و برای امسال هم از آقای طاهری خواسته ام هتلی را در مشهد برای اسکان شما مشخص نماید تا در تابستان بهمراه خانواده به زیارت مشرف شوید، همچنین کمیته ای را مشخص تا در پایان هرماه به تعدادی از دوستان وظیفه شناس و موفق، هدایایی از طرف بیمارستان تقدیم گردد.

در ادامه اقای طاهری هم در مورد حل مشکل محل استراحت و پیشنهاد لباس همکاران هم قول های مساعد دادند که با همکاری و همدلی دوستان مرتفع خواهد گردید. شایان ذکر است در این محفل آقای جواهر مدیر منابع انسانی بیمارستان نیز پاسخگوی سؤالات عزیزان در حوزه قراردادها و حقوق و ... بودند.

پایان بخش این نشست ، عکس یادگاری همکاران با ریاست بیمارستان بود./

DSC_0463.jpgDSC_0484.jpgDSC_0514.jpgDSC_0547.jpgDSC_0580.jpgDSC_00635.jpgDSC_0644.jpgDSC_0666.jpgDSC_0675.jpg

تهیه خبر : میرفتحی

درج خبر : موسی انگورانی

 


نظر شما :