برگزاری مراسم جشن درجه یک عالی بیمارستان و کسب رتبه اول پژوهش

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ | ۲۰:۰۸ کد خبر : ۲۸۷ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۲۳
برای مشاهده جزئیات بر روی ادامه کلیک کنید .
برگزاری مراسم جشن درجه یک عالی بیمارستان و کسب رتبه اول پژوهش

به گزارش روابط عمومی بیمارستان بقیة الله الاعظم (عج) :

جشن کسب رتبه درجه یک عالی بیمارستان و همچنین کسب رتبه اول پژوهش در بین بیمارستان‌های آموزشی کشور در تاریخ 10 خرداد 1395 با حضور جانشین فرماندهی کل سپاه سردار سلامی و میهمانان و مدعوین برگزار شد.

در ابتدا با تلاوت آیات قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی برنامه آغاز و سپس ریاست محترم بیمارستان آقای دکتر جلالی ضمن خیر مقدم خلاصه‌ای از فعالیت‌های انجام شده در راستای اعتبار بخشی را ارائه کردند.

سپس کلیپی از مجموعه اقدامات بیمارستان پخش شد که حضار در جریان گزارش تصویری اقدامات قرار گرفتند. در ادامه سردار سلامی جانشین فرماندهی محترم کل سپاه ضمن تبریک به مناسبت کسب این رتبه، به اهمیت توجه به اخلاق محوری در حوزه درمانی و پزشکی پرداختند. ایشان با اشاره به پیشینه اسلامی علوم، خصوصاً علم طب و اینکه متأسفانه در قرون اخیر جهت دهی و هدف گذاری آن به سمت تجاری سوق پیدا کرده، تأکید کردند که مجموعه بیمارستان بقیه ا...الاعظم(عج) یکی از نمونه‌های موفقی است که نشان می‌دهد می‌شود همان سمت و سوی اسلامی و اخلاق محوری را در طب و علوم پزشکی و درمانی لحاظ کرد.

پس از سخنان ایشان لوح یادبود فرماندهی کل سپاه به آقای دکتر اصلانی فرمانده محترم دانشگاه بقیه اله و آقای دکتر جلالی اهدا شد و پس از آن به تعدادی از فعالان و مؤثرین در حوزه اعتبار بخشی لوح تقدیر و تندیس و هدیه تقدیم شدودر پایان برنامه آقای حامد زمانی ، خواننده ارزشی پاپ کشور به اجرای برنامه پرداختند.

h1(1).jpgh2(1).jpgh3.jpgh4.jpgh5.jpgh6.jpgh7.jpgh8.jpgh9.jpgh10.jpgh11.jpgh12.jpg

درج خبر : موسی انگورانی


۱ رای

نظر شما :