برگزاری جلسه صمیمانه پرسنل خدمات با رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)

۰۸ آذر ۱۳۹۳ | ۱۳:۵۹ کد خبر : ۴۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۲۴
جلسه صمیمانه پرسنل خدمات با رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) برگزار شد.
برگزاری جلسه صمیمانه پرسنل خدمات با رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)

 

به گزارش واحد ارتباط مردمی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج): این جلسه با حضور دکتر علیرضا جلالی رئیس ،طاهری مدیر،سمیاری مدیر اداره نیروی انسانی،مهندس حجازی مسئول واحد خدمات،احمدی کاشانی مسئول واحد ارتباط مردمی و پرسنل پرتلاش و زحمتکش واحد خدمات در مورخ هشتم آذرماه سال جاری در سالن امام علی (ع) برگزار شد.

این جلسه پر شور پرسش و پاسخ در صورتی برگزار شد که جایی برای نشتن نبود و تعداد زیادی از نیروهای خدمات ایستاده به مباحث جلسه گوش می دادند.

در این جلسه پرسنل به بیان مشکلاتی نظیر طبقه بندی مشاغل،خدمات رفاهی ،تغذیه،لباس ،کارانه و مسائل دیگری پرداختند.

دکتر علیرضا جلالی ضمن خیرمقدم به پرسنل خدمات ،این پرسنل را جزء اصلی خانواده بیمارستان خواند و افزود : از پرسنل خدمات تا پزشکان یک تیم هستیم برای نجات بیماران عزیز و شما عزیزان از بدنه این بیمارستان جدا نبوده و نیستید.

رییس بیمارستان خطاب به دستان پینه بسته پرسنل خدمات گفت : من دستان شما عزیزان را می بوسم که در راه نجات بیماران و اهداف بالای سپاه و انقلاب اسلامی سعی و تلاش می کنید ،شان شما عزیزان همانگونه که دین مبین اسلام می گوید به کرامت انسانی ،نماز ،اعتقادات مذهبی و نیکوکاری است که در وجود شما زحمتکشان قابل رویت است.

ایشان ضمن مهم خواندن مقام خدمات افزود : تمام دغدغه ما این است که وضعیت پرسنل شرکتی به قراردادی تبدیل شود ولی ما پیرو قوانین هستیم ولی در کوتاه مدت امکان پذیر نیست و انشاء الله در دراز مدت تلاش بر رفع این مشکل را داریم.

دکتر جلالی در ادامه گفت: مشکلات خدمات رفاهی،تغذیه و لباس در قرارداد جدید شرکت رفع شده است .

در انتها پرسنل خدمات از جلسه صمیمانه ای که با رئیس بیمارستان داشتند تقدیر و تشکر کردند و خواستار استمرار این جلسات با ایشان داشتند.

 

 

خبرنگار : پیام احمدی کاشانی


نظر شما :