اجرای فاز اول قانون بهره وری، گامی مهم در عرصه بهداشت و درمان بیمارستان بقیه ا... الاعظم(عج)

۰۸ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۷ کد خبر : ۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۲۲
فاز اول قانون بهره وری پرستاران در بیمارستان بقیه ا... الاعظم(عج) اجرایی شد.
اجرای فاز اول قانون بهره وری، گامی مهم در عرصه بهداشت و درمان بیمارستان بقیه ا... الاعظم(عج)

 

 

به گزارش واحد ارتباط مردمی بیمارستان بقیه ا... الاعظم(عج): دکتر حمیدرضا تقی پور معاون درمان بیمارستان اجرای فاز اول قانون بهره وری پرستاران را گامی مهم در عرصه بهداشت و درمان بیمارستان خواند و افزود: از مدت ها قبل تیمی در خصوص بررسی این قانون تشکیل و بندهای آن مورد بررسی کارشناسانه قرار گرفت که نتیجه آن اجرای فاز اول این قانون در بیمارستان است.

معاون درمان بیمارستان در ادامه خاطرنشان کرد این قانون به صورت فاز به فاز اجرا خواهد شد که در فاز اول کلیه پرسنل کادر درمان اعم از پرستار، بهیار، کمک بهیار ، .تکنسین اتاق عمل و بیهوشی را شامل می گردد

دکتر تقی پور در توصیف اجرای فاز اول این قانون افزود: شیفت های عصر و شب همکاران گرامی و ایام تعطیل با ضریب یک و نیم محاسبه خواهد شد.

معاون درمان بیمارستان از مزیت های این قانون سخن به میان آورده و افزود:این قانون دارای مزیت های متعددی از جمله ایجاد انگیزش بیشتر در مجموعه کاری پرسنل شده و افزایش دریافتی را برای همکاران گرامی درپی خواهد داشت که این عامل باعث افزایش رضایتمندی کارکنان شده و درنتیجه انگیزه ارائه خدمات به بیماران و نیازمندان مراجعه کننده به بیمارستان را افزایش خواهد داد.

دکتر تقی پور امیدوار شد: با پیاده سازی فاز اول بهره وری بتوانیم گامی در جهت وضع معیشتی پرسنل برداشته و رضایتمندی بیماران را به حد بالایی افزایش دهیم.

ایشان در انتها تاکید کرد: مجموعه مدیریتی بیمارستان مصمم است تا اجرای کامل و دقیق قانون بهره وری پرستاری جهت بهینه سازی و ارائه خدمات پرستاری همراه و هم گام همکاران گرامی باشد.

 

خبرنگار : پیام احمدی کاشانی


نظر شما :