برگزاری جلسه شورای مدیران در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)

۱۰ آذر ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۰ کد خبر : ۵۱ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۲۹
جلسه شورای مدیران در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) برگزار شد.
برگزاری جلسه شورای مدیران در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)

 

به گزارش واحد ارتباط مردمی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج):جلسه شورای مدیران با حضور دکتر جعفر اصلانی رئیس دانشگاه،دکتر علیرضا جلالی رئیس،دکتر تقی پور معاون درمان،دکتر سلطانپور معان توسعه و برنامه ریزی منابع ،دکتر قزوینی معاون آموزش،دکتر علی شیری معاون پژوهش ،طاهری مدیر و دیگر مدیران و مسئولان بیمارستان در سالن امام علی (ع) در مورخ دهم آذرماه سال جاری برگزار شد.

 

در این جلسه رئیس دانشگاه ضمن بیان فرمایش حضرت امام خامنه ای رهبر کبیر جمهوری اسلامی ایران که می فرمایند:" تمام امید من به معنویت سپاه است ،چون خوف اصلی دشمنان همین جاست" افزود: پاسدار و عضو سپاه بودن یک افتخار بزرگ است که شامل هرکسی نمی شود ،پس در قبال این وظیفه خطیر ما باید به تعهداتمان به نحو احسن عمل کنیم و باعث افتخار آفرینی همچون گذشته باشیم.

 

دکتر اصلانی فرمانده دانشگاه بقیه الله (عج) مسئولین ، مدیران و همکاران را به مسئولیت و وظایف که عهده دار آن گردیده اند یاد آورشد تا در راستای وظایف اعتقادی ،سازمانی عمل نمایند و پیرو صادق تعالیم مکتب اسلام و رسول اکرم (ص)،ائمه معصومین و ولایت فقیه باشیم.

 

ایشان در ادامه در خصوص نقش سپاه در تبادل انقلاب ونظام ،خصوصیات سپاه  و پاسدار و برای پاسدار بودن و ایفای نقش در انجام وظایف سپاه چه کار هایی می بایست صورت پذیرد.

خبرنگار: پیام احمدی کاشانی


نظر شما :