برگزاری جلسه صمیمانه پرستاران قراردادی با رئیس بیمارستان بقیه الله الله الاعظم (عج)

۲۹ آذر ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۴ کد خبر : ۶۸ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۰۹
جلسه صمیمانه پرستاران قراردادی با رئیس بیمارستان بقیه الله الله الاعظم (عج) برگزار شد.
برگزاری جلسه صمیمانه پرستاران قراردادی با رئیس بیمارستان بقیه الله الله الاعظم (عج)

 

به گزارش واحد ارتباط مردمی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج):جلسه صمیمانه و گرم پرستاران قراردادی با دکتر علیرضا جلالی رئیس ،شهیدی فر مدیر خدمات اداره پرستاری،سمیاری مدیر اداره نیروی انسانی،میرفتحی مدیر واحد انتقادات و پیشنهادات ، احمدی کاشانی مدیر واحد ارتباط مردمی  و پرستاران قراردادی در مورخ 29 آذرماه در سالن امام علی (ع) برگزار شد.

دکتر علیرضا جلالی ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن رحلت حضرت رسول اکرم (ص)،شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) به پرستاران زحمتکش خیر مقدم گفت و افزود : پرستاران جایگاه ویژه ای در دین مبین اسلام،مقام معظم رهبری و جامعه دارند.

ایشان ضمن قدردانی از زحمات این فرشتگان الهی گفت: پرستاران اصلی ترین عنصر حوزه سلامت بوده و پروانه وار به دور بیماران می گردند و زحمات شما عزیزان غیرقابل جبران است همانطور که پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) و ائمه اطهار می فرمایند: زحمات پرستاران با حداوند متعال است پس پرستاران قدر خود را بدانند.

در ادامه همکاران پرستارضمن قدردانی از رئیس بیمارستان ،این جلسه را اولین جلسه ای خواندند در طول سوابقشان که با رئیس ملاقات می کنند،آنها در ادامه نیز از زحمات ، تغییر و دگرگونی های مثبتی که از زمان حضور دکتر جلالی بعنوان رئیس بیمارستان اتفاق افتاده وگوش شنوای ایشان تقدیر کردند.

در ادامه همکاران پرستار سوالات ،انتقادات و پیشنهادات خود را بیان نمودند.

در ادامه دکتر جلالی ضمن پاسخگویی به سوالات همکاران افزود: نیروی انسانی یکی از ارزشمندترین سرمایه ها است و بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)تمام تلاش خود را در حفظ سرمایه نیروی انسانی خود خواهدکرد و مسائل مطرح شده را به جد پیگیری خواهم نمود و در ارتقاء سطح بیمارستان خواهم کوشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

خبرنگار : پیام احمدی کاشانی

 

 

 

 


نظر شما :