برگزاری هشتمین جلسه صمیمانه رئیس با کارکنان بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)‏

۱۱ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۸ کد خبر : ۹۹ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۱۸۶
هشتمین جلسه صمیمانه رئیس با کارکنان در بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)‏ برگزار شد.
برگزاری هشتمین جلسه صمیمانه رئیس با کارکنان  بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)‏

 

به گزارش واحد ارتباط مردمی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) : هشتمین جلسه صمیمانه رئیس با کارکنان زحمتکش درمانگاه با حضور دکتر علیرضا جلالی رئیس،دکتر امیری مدیر نظارت بر درمان،دکتر رزاقی رئیس درمانگاه،طاهری مدیر،سمیاری مدیر اداره نیروی انسانی،میرفتحی مدیر واحد انتقادات و پیشنهادات ،احمدی کاشانی مدیر واحد ارتباط مردمی و همکاران درمانگاه در مورخ یازدهم بهمن ماه سال جاری در سالن امام علی (ع) برگزار شد.

دکتر علیرضا جلالی ضمن تسلیت به مناسبت وفات بزرگ بانوی اسلام حضرت معصومه (س) و تبریک به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر،به حاضرین خیرمقدم گفت و خوشنودی خود را از این ملاقات ابراز نمود.

رئیس بیمارستان، درمانگاه را همانند ویترین خواند که تمام خدمات در آن قابل رویت است و حدود 90 درصد بیماران از آنجا وارد بیمارستان می شوند،این نشان دهنده مهم بودن درمانگاه است که به طور متوسط چهار تا پنج هزار نفر مراجعه کننده دارد.

ایشان خاطر نشان کرد: نگاه اول بیمار نسبت به بیمارستان بسیار مهم بوده و این رفتار شما بزرگواران است که می تواند رضایتمندی و یا نارضایتی را برای بیماران فراهم سازد، پس نقش شما در شکل دهی و نقش گیری ذهنی بیماران جدید الورود و دائمی بسیار مهم است.

ما همه افتخارمان این است که در بیمارستانی مشغول انجام وظیفه هستیم که نام مقدس مقام معظم رهبری،سپاه و بقیه الله الاعظم (عج) در آن می درخشد پس می بایست بهترین خدمات را با روی گشاده به بیماران خود ارائه نماییم.

ایشان در ادامه افزود با توجه به مراجعه بیماران از شهرهای دور و مشکلاتشان ما وظیفه داریم بیشتر و بهتر آنها را درک نماییم و در ارائه خدمت به آنها کوشا باشیم.

دکتر جلالی در انتها افزود: خواهش بنده از شما پرسنل پرتلاش درمانگاه آن است که در مقابل مشکلات همچون گذشته صبور و شکیبا باشید و با توکل به خداوند متعال در حل مسائل قدم بردارید.

در ادامه پرسنل درمانگاه ضمن تقدیر و تشکر از رئیس بیمارستان که این فرصت به آنها داده شد تا حرف هایشان را رو در رو بازگو نمایند.

آنها در خصوص استخدام،مسائل اداری،بهره وری پرستاران درمانگاه،مرخصی زایمان،سختی کار و مواردهای دیگر پرسش نمودن که به پرسش های آنها پاسخ داده شد.

 

 

 

خبرنگار: پیام احمدی کاشانی

 

 

 


۱ رای

نظر شما :